Wall of the World

Reģistrēšanās

Kas man jādara, lai mani dati tiktu iegravēti uz Pasaules Sienas?

Reģistrējieties mājas lapas sadaļā Pievieno savu vārdu.

Kāda ir reģistrācijas kārtība, kā varu reģistrēties datu iegravēšanai Wall of the World?

  • Dodieties uz sadaļu Pievieno savu vārdu. Aizpildiet reģistrācijas formu, kas sastāv no vairākiem soļiem.
  • Jūsu reģistrācija tiks pārbaudīta un apstiprināta, jūsu dati tiks reģistrēti iegravēšanai uz granīta sienas Wall of the World parkā, kā arī tiks publicēti mājas lapas sadaļā Projekta dalībnieki.
  • Kā arī uz jūsu e-pasta adresi tiks nosūtīts reģistrāciju apstiprinošs sertifikāts PDF faila formātā.

Vai es saņemšu apliecinājumu par to, ka esmu reģistrējies?

Jā, pēc reģistrācijas apstiprināšanas uz jūsu e-pastu tiks nosūtīts sertifikāts, kas apliecinās jūsu reģistrācijas faktu, kā arī norādīs vietu, kur jūsu dati tiks iegravēti Pasaules Sienā.

Vai varu saņemt reģistrāciju apliecinoša sertifikāta oriģinālu pa pastu?

Jā, jūs varat pasūtīt reģistrāciju apliecinoša sertifikāta nosūtīšanu pa pastu par samaksu. Sertifikāta oriģināla pasūtīšana pieejama reģistrējoties.

Kā tiks nodrošināts elektronisko un oriģinālsertifikātu autentiskums?

Visiem sertifikātiem tiks piešķirts identifikācijas numurs, kas sastāv no 45 simboliem, tas sistēmā būs saistīts ar jūsu reģistrācijas datiem, tādā veidā nodrošinot sertifikāta autentiskumu.

Oriģinālsertifikātu (kas tiks nosūtīt pa pastu) autentiskuma nodrošināšanai tiks izmantots iepriekš aprakstītais identifikācijas numurs un unikāla hologramma.

Kas notiks, ja nejauši no sava datora izdzēsīšu man nosūtīto sertifikātu?
Šāds katrs gadījums tiks izskatīts individuāli, cilvēkam būs jāsazinās ar administrāciju.

Vai ir kādi ierobežojumi attiecība par to, kas drīkst un kas nedrīkst reģistrēties?

Drīkst reģistrēties tikai fiziskas rīcībspējīgas personas.

Kāpēc reģistrācijā var ievadīt tikai latīņu simbolus?

Ir svarīgi nodrošināt, lai pēc iespējas lielāks parka apmeklētāju īpatsvars varētu saprast uz sienām iegravētos datus. Kā vienu no plašāk izplatītajiem alfabētiem projekta vadība izvēlējās latīņu alfabētu. Vienotība — tā ir arī māka komunicēt visiem saprotamā veidā.

Vai reģistrēšanās ir par maksu?

Reģistrēšanās ir bez maksas.

Kā varu iepazīties ar pilnu reģistrēšanās noteikumu tekstu?

Pilns reģistrēšanās noteikumu teksts pieejams reģistrācijas pirmajā solī. Jūs nevarēsiet pabeigt reģistrāciju, pirms neesat izlasījis un piekritis reģistrācijas noteikumiem.

Vai es varu izvēlēties vietu, kur vēlos, lai mani dati tiktu iegravēti, piemēram, noteiktu sektoru vai sienu?

Nē, dati tiks iegravēti tādā secībā, kādā cilvēki ir reģistrējušies. Tā tiek nodrošināts vienlīdzības un vienotības princips — nevienam nav iespējas būt pārākam vai mazvērtīgākam par citiem.

Vai es varēšu uzzināt, kurā vietā tiks iegravēti mani dati?
Jā, šī informācija būs precīzi pieejama mājas lapā sadaļā Projekta dalībnieki un redzama arī cilvēkam aizsūtītajā sertifikātā, kur būs norādīts sektors, siena, sienas puse un subsektors.

Kā Jūs nodrošinieties pret to, ka netiek sarakstītas rupjības un neīsti dati?
Par to rūpējas operatori, kas pārbaudīs katru reģistrāciju un neatbilstošās dzēsīs, pārvietojot uz arhīvu.

Piereģistrējos, bet nesaņēmu apstiprinājumu uz e-pastu un neredzu savus datus sadaļā “Projekta dalībnieki”. Kādēļ tā?

 Iespējamais iemesls ir tehniska kļūme. Lūdzu sūtiet mums pieprasījumu uz support@walloftheworld.org , kam vēlams pievienot maksājuma uzdevuma kopiju, lai mēs varam pārbaudīt, kādēļ jūsu reģistrācija vēl nav apstiprināta.

Otrs iespējamais iemesls – reģistrācija nav tikusi apstiprināta, jo neatbilst projekta reģistrācijas noteikumiem.

Redzu, ka mani dati ir pievienoti mājas lapas sadaļā Projekta dalībnieki, bet nesaņēmu apstiprinājumu ar elektronisko sertifikātu uz e-pastu.

Skaidrojums: ja neesat saņēmis e-pastu ar apstiprinājumu, iespējams, pie vainas bija jūsu vai mūsu e-pasta servera darbības traucējumi, vai arī jūsu pastkaste bija pilna. Lai saņemtu apstiprinājuma e-pastu, jābūt vismaz 400Kb brīvai vietai.

Risinājums: atsūtiet mums lūgumu vēlreiz atsūtīt reģistrāciju apstiprinošo e-pastu. Jautājumu sūtiet no tās e-pasta adreses, kādu norādījāt elektroniskā sertifikāta saņemšanai reģistrējoties. Rakstiet mums uz support@walloftheworld.org , norādot savu vārdu, uzvārdu, reģistrācijas datumu un aptuveno laiku. Lūdzu ņemiet vērā, ka jūsu pieprasījuma apstrādei būs nepieciešams laiks, bet mēs visus pieprasījumus cenšamies apstrādāt ne ilgāk kā 2 darba dienu laikā.

Esmu piereģistrējis un saņēmu apstiprinājumu uz e-pastu, bet mājas lapas sadaļā Projekta dalībnieki savus datus neredzu, kā rīkoties?

Skaidrojums: sadaļā Projekta dalībnieki redzami visu reģistrēto projekta dalībnieku dati reģistrācijas hronoloģiskā secībā. Mēģiniet jūsu datus atrast, izmantojot meklētāju — ievadiet jūsu vārdu un uzvārdu tā, kā ievadījāt to reģistrējoties. Ja tomēr neatrodat jūsu datus šajā sadaļā, iespējams, ir radusies tehniska kļūme, kurai mēs noteikti varam rast risinājumu.

Risinājums: lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz support@walloftheworld.org , minot jūsu vārdu, uzvārdu, pilsētu, kādu norādījāt reģistrējoties, kā arī reģistrācijas datumu un aptuveno laiku. Vēlams norādīt arī sertifikāta numuru (tas redzams jūsu PDF sertifikāta augšdaļā). Mēs izpētīsim radušos situāciju un izlabosim kļūdu divu darba dienu laikā.

Es tiku pasūtījis sertifikāta piegādi pa pastu, bet neesmu to saņēmis.

Skaidrojums: sertifikāti tiek piegādāti pa pastu 30 dienu laikā. Ja šajā laikā vēl neesat saņēmis sertifikātu, iespējamie iemesli ir — jūs varējāt kļūdīties, norādot pasta adresi, kļūda pasta darbībā, vai kļūda mūsu darbiniekam, norādot adresātu pasta sūtījumam. Mēs visus pasta sūtījumus sūtām kā ierakstītu vēstuli ar piegādes paziņojumu, tādēļ varam pārbaudīt, kādēļ neesat saņēmis sūtījumu. Ja sūtījums nav saņemts mūsu vai pasta vainas dēļ, mēs bez maksas atkārtoti nosūtīsim jums sertifikātu. Taču, ja sūtījumu neesat saņēmis jūsu vainas dēļ, jums nāksies pasūtījumu veikt atkārtoti.

Risinājums: lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz support@walloftheworld.org , norādot jūsu vārdu, uzvārdu, sertifikāta pasūtīšanas datumu un laiku, kā arī pasūtījumā norādīto pasta adresi. Mēs veiksim pārbaudi un centīsimies jums atbildēt ne ilgāk kā 2 dienu laikā.