Wall of the World

Arhīvs

Wall of the World publicē partneru programmu

Partneru programma ikvienam interneta resursa veidotājam (mājas lapa, blogs, portāls u.c.), dod iespēju nopelnīt, informējot par Wall of the World. Partneru programmas būtība ir vienkārša – pēc reģistrācijas projekta partneru mājas lapā, partneris saņem reklāmas materiālus, izvieto tos savā mājas lapā un saņem atlīdzību par cilvēkiem, kas pēc šīs reklāmas apskates, nākot no partnera mājas lapas, ir reģistrējušies dalībai projektā.

Popularizējot Wall of the World būs iespēja nopelnīt

04.03.2008.

Pirms iziešanas Lielbritānijas tirgū projekta organizatori aicina iesaistīties Partneru programmas testēšanā.

Darbs pie projekta Pasaules Siena turpinās!

31.10.2007.

Sakarā ar pēdējā laikā izskanējušajām baumām masu saziņas līdzekļos par projekta šībrīža statusu, vēlamies sniegt oficiālu informāciju no pirmavota. Jāsaka, esam pārsteigti par dažu masu saziņas līdzekļu pausto viedokli un diemžēl kļūdainiem secinājumiem.

Vai dalība Pasaules Sienā kļūs dārgāka?

08.08.2007.

Latvijas sabiedrībā plaši apspriestais projekts Pasaules Siena gatavojas starptautiskajam uznācienam. Jau šī mēneša beigās notiks preses konferences Lietuvā un Igaunijā, bet septembra beigās — Lielbritānijā. Vai tas nozīmēs arī projekta dalības maksas celšanos?

Projekta Pasaules Siena autori aicina uz tikšanos Rudzātos

Projekta Pasaules Siena autori 26. jūlijā plkst. 11:00 Rudzātu pagasta padomē uz tikšanos aicina pagasta iedzīvotājus un visus citus interesentus, lai klātienē pastāstītu par projektu un atbildētu uz iedzīvotājus interesējošiem jautājumiem.
Pasaules Siena tiks būvēta Preiļu rajonā

jūlijā preses konferencē Preiļos Wall of the World publiskojusi informāciju par izvēlēto būvniecības vietu — parks tiks būvēts Preiļu rajona Rudzātu pagasta Veclaudās uz 82,9 hektārus liela zemes gabala.

Wall of the World aicina piedalīties labdarības akcijā

Lai palīdzētu bērniem no trūcīgām ģimenēm daudzviet Latvijā uzsākt skolas gaitas, portāls Ziedot.lv turpina pagājušogad aizsākto labdarības akciju Skolas soma, kuras ietvaros aicina ziedot naudu skolas piederumu iegādei bērniem no trūcīgām ģimenēm.

Ziedot.lv un Wall of the World vienojas par sadarbību labdarības popularizēšanai

12.06.2007.

Wall of the World un labdarības portāls Ziedot.lv šonedēļ vienojušies par sadarbību, kuras ietvaros organizācijas sniegs abpusēju atbalstu, lai Latvijā popularizētu labdarību un aicinātu cilvēkus tajā iesaistīties, kā arī informētu sabiedrību par Wall of the World projektu.

Wall of the World aicina atbalstīt Pasaules Donoru dienas pasākumu “Asinis mātes dzīvībai!”

11.06.2007.

Wall of the World aicina iesaistīties Latvijas Sarkanā Krusta rīkotajā Pasaules donoru dienas pasākumā “Asinis mātes dzīvībai!” un kļūt par asins donoru.

Projekta Wall of the world (Pasaules siena) veidotāji pievienojas fotogrāfa Sergeja Kondrašina akcijai Atbrīvo personību sevī!

11.06.2007.

Projekta Wall of the world veidotāji vienojušies ar fotogrāfu Sergeju Kondrašinu un t/c Mols direktori Zitu Siliņu par sadarbību foto akcijas Atbrīvo personību sevī! ietvaros.