Wall of the World

Projekta dalībnieku informatīvais atbalsts

Projekta dalībnieku informatīvais atbalsts

Cienījamie projekta dalībnieki! Pateicamies par to, ka esat pievienojušies tiem miljoniem cilvēku, kas būvē astoto pasaules brīnumu — Pasaules sienu.

Mēs no sirds vēlamies un cenšamies nodrošināt jums pilnīgu informāciju par projektu un tā aktualitātēm, kā arī precīzu reģistrācijas sistēmas darbību. Tomēr, kā jebkurā programmatūrā, kļūdas iespēja nav izslēdzama. Gadījumā, ja kļūdas vai citu iemeslu dēļ neesat saņēmuši nepieciešamo informāciju, piemēram, reģistrācijas apstiprinājumu, vai arī, ja jums ir radušies jautājumi, aicinām sazināties ar mums angļu, vācu vai krievu valodā.

Sazinieties ar mums:

  • E-pasts: support@walloftheworld.org

Iepriekš varat pārbaudīt, iespējams, uz daļu no jautājumiem esam atbildējuši sadaļā Jautājumi un atbildes.

Kā arī, speciāli šajā sadaļā esam sagatavojuši atbildes uz dažiem iespējamiem jautājumiem un problēmsituācijām:

Piereģistrējos, bet nesaņēmu apstiprinājumu uz e-pastu un neredzu savus datus sadaļā Projekta dalībnieki. Kādēļ tā?

Iespējamais iemesls ir tehniska kļūme. Lūdzu sūtiet mums pieprasījumu uz support@walloftheworld.org , kam vēlams pievienot maksājuma uzdevuma kopiju, lai mēs varam pārbaudīt, kādēļ jūsu reģistrācija vēl nav apstiprināta.

Otrs iespējamais iemesls — reģistrācija nav tikusi apstiprināta, jo neatbilst projekta reģistrācijas noteikumiem.

Redzu, ka mani dati ir pievienoti mājas lapas sadaļā Projekta dalībnieki, bet nesaņēmu apstiprinājumu ar elektronisko sertifikātu uz e-pastu.

Skaidrojums: ja neesat saņēmis e-pastu ar apstiprinājumu, iespējams, pie vainas bija jūsu vai mūsu e-pasta servera darbības traucējumi, vai arī jūsu pastkaste bija pilna. Lai saņemtu apstiprinājuma e-pastu, jābūt vismaz 400Kb brīvai vietai.

Risinājums: atsūtiet mums lūgumu vēlreiz atsūtīt reģistrāciju apstiprinošo e-pastu. Jautājumu sūtiet no tās e-pasta adreses, kādu norādījāt elektroniskā sertifikāta saņemšanai reģistrējoties. Rakstiet mums uz support@walloftheworld.org , norādot savu vārdu, uzvārdu, reģistrācijas datumu un aptuveno laiku. Lūdzu ņemiet vērā, ka jūsu pieprasījuma apstrādei būs nepieciešams laiks, bet mēs visus pieprasījumus cenšamies apstrādāt ne ilgāk kā 2 darba dienu laikā.

Esmu piereģistrējis un saņēmu apstiprinājumu uz e-pastu, bet mājas lapas sadaļā Projekta dalībnieki savus datus neredzu, kā rīkoties?

Skaidrojums: sadaļā Projekta dalībnieki redzami visu reģistrēto projekta dalībnieku dati reģistrācijas hronoloģiskā secībā. Mēģiniet jūsu datus atrast, izmantojot meklētāju — ievadiet jūsu vārdu un uzvārdu tā, kā ievadījāt to reģistrējoties. Ja tomēr neatrodat jūsu datus šajā sadaļā, iespējams, ir radusies tehniska kļūme, kurai mēs noteikti varam rast risinājumu.

Risinājums: lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz support@walloftheworld.org , minot jūsu vārdu, uzvārdu, pilsētu, kādu norādījāt reģistrējoties, kā arī reģistrācijas datumu un aptuveno laiku. Vēlams norādīt arī sertifikāta numuru (tas redzams jūsu PDF sertifikāta augšdaļā). Mēs izpētīsim radušos situāciju un izlabosim kļūdu divu darba dienu laikā.

Es tiku pasūtījis sertifikāta piegādi pa pastu, bet neesmu to saņēmis.

Skaidrojums: sertifikāti tiek piegādāti pa pastu 30 dienu laikā. Ja šajā laikā vēl neesat saņēmis sertifikātu, iespējamie iemesli ir — jūs varējāt kļūdīties, norādot pasta adresi, kļūda pasta darbībā, vai kļūda mūsu darbiniekam, norādot adresātu pasta sūtījumam. Mēs visus pasta sūtījumus sūtām kā ierakstītu vēstuli ar piegādes paziņojumu, tādēļ varam pārbaudīt, kādēļ neesat saņēmis sūtījumu. Ja sūtījums nav saņemts mūsu vai pasta vainas dēļ, mēs bez maksas atkārtoti nosūtīsim jums sertifikātu. Taču, ja sūtījumu neesat saņēmis jūsu vainas dēļ, jums nāksies pasūtījumu veikt atkārtoti.

Risinājums: lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz support@walloftheworld.org , norādot jūsu vārdu, uzvārdu, sertifikāta pasūtīšanas datumu un laiku, kā arī pasūtījumā norādīto pasta adresi. Mēs veiksim pārbaudi un centīsimies jums atbildēt ne ilgāk kā 2 dienu laikā.